Горішньоплавнівська міська рада, її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття  рідним і близьким з приводу передчасної смерті Віри Минівни Станицької, голови громадської організації «Ветерани Другої світової війни та праці», Почесного ветерана України, людини щедрої душі й великого серця, талановитого керівника.

Народилася Віра Минівна Станицька 09 вересня 1941 року в селищі Верхній Рогачик Верхньорогачинського району Херсонської області.

Трудову діяльність розпочала в 1958 році бібліотекарем Ступчанської сільської бібліотеки Полтавського району Полтавської області.

У 1976 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут імені П.Г.Тичини за фахом – учитель біології.

З 27 листопада 1997 року проживає в м. Комсомольську.

З 25 вересня 1999 року Віра Минівна очолювала Комсомольську міську організацію ветеранів війни та праці.

З 1999 року до березня 2006 року була членом виконавчого комітету міської ради, з 26 березня 2006 року – депутат міської ради п’ятого скликання.

Висока компетентність, професіоналізм, організаторські здібності, великий життєвий досвід дозволяли їй успішно вирішувати будь-які завдання.

Нагороджена медаллю «За доблестный труд», Подякою та іменним годинником голови Полтавської облдержадміністрації з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 березня (2002 р.), Почесною грамотою Полтавської обласної ради, Почесною грамотою Полтавської облдержадміністрації, Почесною грамотою виконкому і Подяками міського голови. У 2007 році нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, у 2011 році удостоєна звання республіканської організації ветеранів «Почесний ветеран України». З нагоди 30-річчя від дня заснування Полтавської обласної організації ветеранів у 2017 році нагороджена Грамотою Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації.

Добропорядна, чуйна людина, Віра Минівна чимало уваги приділяла турботі про людей. Їй були властиві відвертість і принциповість, вимогливість до себе і підлеглих, цілеспрямованість і наполегливість у роботі.

Важко знайти слова розради для тих, хто втратив близьку людину. Ми поділяємо ваше горе і біль втрати.

Світла пам’ять про Віру Минівну збережеться в серцях усіх, хто її знав і любив, а справи житимуть у ділах послідовників – рідних, близьких, друзів.

Нехай рідна земля буде їй пухом!

Міський голова Дмитро Биков