ОздоровленнЯ - запорука довголІттЯ

У середині грудня в приміщенні профілакторію відбулася презентація комплексної програми “Оздоровчо-лікувальний тур “Довголіття”. Ініціювали й координували цю Програму директор Комсомольського міського територіального центру соціального обслуговування “Калина” Л.В. БАБИЧ та заступник директора готелю “Славутич”, голова ГО “Культ-тур” В.В. ПУЧКОВ.

Дана Програма передбачає цікавий відпочинок комсомольчан поважного віку в профілакторії. Оздоровчо-лікувальний тур – це не тільки проживання і харчування відпочиваючих. Це, у першу чергу, участь у культурно-масових заходах, заняття за інтересами, спілкування, якого так не вистачає літнім людям.

Вперше за цією Програмою з 5 по 16 грудня у профілакторії відпочивало 20 осіб. За їхніми словами, вони дуже задоволені таким чудовим відпочинком. Особливо добре те, що не треба нікуди їхати. Адже у кожного з них різні сімейні обставини. Не кожен може дозволити собі відпочивати за межами міста. Щоб відпочинок був різноманітним, радіснішим і змістов-нішим, приносив неабияке задоволення, до Програми долучилися відділ культури і туризму (начальник І.І. ЗЕЛЕНСЬКА), центральна публічна бібліотечна система (директор Т.І. БУРДУКОВСЬКА), міська дитяча музична школа (директор В.І. ПІС-ЛЯК), художні колективи ПК і Т (директор О.В. МЕРЕНКОВ), учасники творчої групи “Союз” (Юлія і Володимир БОГОМАЗИ), Полтавська місіонерська духовна семінарія.

В.В. ПУЧКОВ має цікаві ідеї щодо подальшого наповнення комплексної програми, зокрема, пристосувати її заходи до пір року, створити можливість пропонувати відпочиваючим ароматерапію, психологічне розвантаження, кисневу терапію. Є впевненість, що ця Програма розвиватиметься. У нашому місті мешкає 5 тисяч комсомольчан поважного віку, які потребують посиленої уваги, спілкування і гармонійного відпочинку з однолітками.

На захід завітали міський голова С.А. СУПРУН, його заступник Н.Д. УГНІЧЕВА, начальник відділу культури і туризму міськвиконкому І.І. Зеленська (на фото вгорі). Очільник міста дав позитивну оцінку Програмі, наголосив на необхідності розширення спектру послуг у її межах, а також повідомив про плани міської влади щодо перспективи розвитку території профілакторію. За його словами, є наміри і певна домовленість передати частину приміщення профілакторію (колишній лікувальний корпус) в оренду Комсомольській когенераційній компанії, яка допоможе модернізувати все приміщення і територію профілакторію.

Сергій Андрійович подякував усім присутнім за оптимізм, активність, за небайдужість до справ територіальної громади міста, побажав міцного здоров’я, наснаги, успіхів у реалізації задуманого.

Таїсія ЛИМАНСЬКА.
Фото автора.