Відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області здійснює підбір та направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до оздоровчих таборів у межах Полтавської області, на море, в УДЦ «Молода Гвардія», а також в ДП «МДЦ «Артек»

За кошти обласного бюджету діти пільгових категорій віком з 7-ми до 18-ти років можуть отримати путівки:

1. Безоплатні для:

 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

 бездоглядних та безпритульних дітей;

 дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення та перебувають в інтернатних закладах;

 дітей, що постраждали від наслідків стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

 дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

 дітей з багатодітних сімей;

 дітей з малозабезпечених сімей;

 дітей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у Полтавській області;

 дітей, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій;

 дітей, які виховуються в сім’ях осіб, працівників правоохоронних органів, військовослужбовців, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.

2. Путівки з частковою оплатою в розмірі 10 відсотків від вартості путівки

(10% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):

- діти-інваліди (якщо захворювання не перешкоджає перебуванню дитини в оздоровчому закладі);

3. Путівки з частковою оплатою в розмірі 20 відсотків від вартості путівки

(20% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):

- талановиті та обдаровані діти (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, діти, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячі творчі колективи та спортивні команди);

4. Путівки з частковою оплатою в розмірі 30 відсотків від вартості путівки

(30% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):

- діти, які перебувають на диспансерному обліку;

- діти працівників бюджетної сфери;

- діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

*Прийом заяв розпочато з 10 січня 2017 року! При собі необхідно мати копію свідоцтва про народження дитини та копію документа, підтверджуючого пільгову категорію, оригінал паспорта одного з батьків.

*Інформація про перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області та за її межами для дітей пільговий категорій буде розміщена в травні 2017 року перед початком оздоровчого сезону.