12 квітня 2012 року відбулася зустріч освітян  міста Комсомольська та міста Лубен, яка пройшла на базі  Управління освіти виконкому Лубенської міської ради. До складу делегації м.Комсомольська увійшли заступник міського  голови з питань діяльності виконавчих органів Угнічева Н.Д., начальник відділу освіти  Шошина І.В., завідувач ММК  Дробецька Н.Г., головний спеціаліст відділу освіти Омельянець Ю.В., методисти  міського  методичного кабінету Негода С.І. та Федоренко Л.Ф.  Делегацію  Лубенщини представляли заступник міського голови   Величко Г.І., начальник відділу освіти  Костенко М.В., завідувач РМК Січкар Н.А., методисти  міського методичного кабінету, директори   навчальних закладів.  Начальник Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради       Костенко М.В.  ознайомив гостей із перспективою розвитку освіти та пріоритетними напрямками роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста. Колектив ДНЗ «Золотий ключик»  презентував  систему роботи,   направлену на збереження і розвиток фізичного здоров’я дітей. Учасники естафети  завітали у Лубенську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням англійської мови, відомою в області своїми досягненнями щодо роботи з обдарованими і здібними дітьми.
Не менш цікавим було перебування в Лубенській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, де члени делегації стали учасниками семінару-практикуму директорів шкіл міста «Ефективна школа: фактор успіху».
Після  творчого звіту наукового шкільного товариства «Світоч» «Шлях до зірок» було представлено виступ театрального колективу «Дивосвіт»  та команди КВК «Кадри». Незабутні враження залишилися у членів делегації від перебування в духовній перлині Лубенської землі – Мгарсько - Спасо-Преображенському монастирі.
Заступник міського  голови з питань діяльності виконавчих органів Угнічева Н.Д., зазначила, що в результаті поїздки освітяни обмінялися практичним досвідом та сформували пропозиції щодо шляхів вирішення актуальних проблем освітньої  галузі на державному рівні. Надія Дмитрівна переконана, що проведення таких педагогічних естафет підвищить якість надання освітніх послуг, а ті інноваційні мости, які будуються між районами і містами Полтавщини, будуть сприяти налагодженню ефективної комунікації.