6 серпня 2013 року міський голова С.А.Супрун провів особистий прийом громадян у виконкомі Комсомольської міської ради.

Цього дня до міського голови з метою вирішення особистих питань звернулося 9 осіб.

Сергій Андрійович розглянув заяви про надання матеріальної допомоги на навчання дитини-інваліда, забезпечення ліками інваліда І групи після проведеного оперативного втручання, дав доручення заступнику міського голови Н.Д.Угнічевій винести питання виділення матеріальної допомоги на на розгляд засідання комісії по вирішенню питань про надання разової матеріальної допомоги громадянам міста із місцевого бюджету.

До очільника міста надійшло звернення від мешканців ОСББ «Ветеран» профінансувати роботи з капітального ремонту опалювальної системи будинку. Міський голова доручив начальнику управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюку врахувати звернення при формуванні бюджету на 2014 рік.

У ході прийому також було обговорено житлові та майнові питання.