16 вересня міський голова Сергій Андрійович Супрун провів особистий прийом громадян.

Звернення комсомольчан стосувалися житлових питань. Також на прийом до міського голови завітав представник громадської організації «Комсомольська міська федерація мотоспорту» Бородін В.О. щодо виділення ділянки землі для обладнання мототраси в м.Комсомольську з метою сприяння розвитку та популяризації технічних видів спорту, насамперед мотоспорту. Громадські активісти надали також викопіювання місцевості та план прив’язки передбаченої території, схему та план обладнання мототраси.

За всіма порушеними на особистому прийомі питаннями міський голова С.А.Супрун зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.