01 квітня міський голова Сергій Андрійович Супрун провів особистий прийом громадян.

Звернення стосувалися питань приватизації земельної ділянки, реєстрації в м.Комсомольську, житлового забезпечення громадян, виділення матеріальної допомоги, забезпечення дозвілля багатодітних родин, утеплення стін, пошкоджених негодою, браконьєрства, заборгованості за житлово-комунальні послуги.

За всіма порушеними на особистому прийомі питаннями міський голова С.А.Супрун зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.

Також на прийом до міського голови завітали представники громадської ініціативи «ЖИВОЙ КОМСОМОЛЬСК». У ході розмови були порушені питання щодо взаємодії влади і громади у сфері надання якісних послуг населенню міста.