11 серпня відбулось друге засідання оргкомітету з питань проведення 9 -го Міжнародного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Члени оргкомітету обговорили готовність до проведення фестивалю: зокрема, узгодили деталі щодо розміщення, харчування, організації екскурсій для гостей і учасників цього заходу, а також зупинились на питаннях чистоти і благоустрою території, якою рухатимуться учасники фестивалю, і забезпеченні безпеки їх перебування. У цьому питанні міському відділенню МВСУ в Полтавській області допомагатимуть бійці громадського формування з охорони громадського порядку «Міська міліція».

Планується, що колективи із Кіпру та Туреччини порадують своїми виступами депутатів міськради по закінченні сесії (20 серпня).

21 серпня о 19.00 на Театральній площі відбудеться урочисте відкриття фестивалю;

22 і 23 серпня у великій залі Палацу культури і творчості відбудуться концерти учасників фестивалю. Вартість вхідного квитка — 10 грн.

24 серпня, після урочистого марш-параду вулицями Комсомольська, а саме о 20.00, відбудеться урочистий гала-концерт. Спостерігати за концертними номерами переможців і учасників фестивалю можна буде і за допомогою спеціально встановленого до цього заходу плазмового екрану. Закінчиться свято феєрверком о 22.00.