13 квітня за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів до Дня міста Горішні Плавні.

Участь у заході взяли секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, правоохоронних органів, голови громадських організацій першопрохідців, ЗМІ.

У ході засідання організаційного комітету заслухали та погодили інформацію начальника відділу культури і туризму Ірини Зеленської щодо програми заходів з відзначення Дня міста. Заходи, присвячені Дню міста, триватимуть з 19 по 30 квітня. Загальноміські святкові заходи призначено на 28-29 квітня. 28 квітня біля пам’ятного знака «Намет» першопрохідців вітатимуть представники органів місцевого самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК», міські творчі колективи. Традиційно для старійшин міста буде організовано польову кухню.

29 квітня на воді затоки Барбара пройдуть яскраві змагання за Кубок пам’яті МСМК Олександра Литвиненка з веслування на човнах класу «Дракон», участь у яких візьмуть 750 спортсменів. 29 квітня відбудуться загальноміські урочистості на набережній Дніпра та Марсовому полі. На набережній буде організовано виставку техніки основних містоутворюючих підприємств ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи з народних промислів, виїзну торгівлю. Традиційно ТМ «Ласунка» проведе веселе свято морозива. Уперше до Дня міста на території міської набережної буде проведено виставку собак. На Марсовому полі малюків чекатимуть розважальні атракціони та надувні батути. Містяни зможуть насолодитися концертними виступами міських творчих колективів. О 19.40 годин передбачено виступ міського голови Дмитра Бикова та нагородження горішньоплавнівців з нагоди Дня міста. Родзинкою свята стане виступ гості – співачки Alyosha.