25 лютого перший заступник міського голови Олександр Чуприна провів організаційний комітет з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, приурочених до Дня народження Тараса Шевченка та вшанування його пам’яті.

До складу оргкомітету ввійшли секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, підприємств, бюджетних організацій, закладів, ЗМІ.

Заслухали напрацьовані відділом культури і туризму пропозиції щодо вшанування пам’яті Кобзаря, прокоментовані начальником відділу Іриною Зеленською.

Згідно з планом підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, приурочених до Дня народження Тараса Шевченка та вшанування його пам’яті, обговорили організаційні питання, обов’язки відповідальних осіб.

За результатами засідання погодили Програму культурно-мистецьких заходів.

Програма культурно-мистецьких заходів,

приурочених до Дня народження Т.Г.Шевченка та вшанування його пам’яті

Дата і місце проведення

1.

Тематичні книжкові виставки та огляди літератури «Велична слава Кобзаря!»

01.03.2016 – 12.03.2016,

абонементи та читальні зали міських бібліотек

2.

Святковий концерт до дня народження Т.Г.Шевченка за участю колективів з м.Полтава

09.03.2016,

14.00 год.,

велика зала ПК і Т

3.

Літературно – музична композиція «Невмируще слово Тараса!», приурочена вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка :

-         офіційні привітання;

-         виступ ансамблю бандуристів;

-         покладання вінків та квітів представниками громади міста

10.03.2016,

13.30 год.,