Днями перший заступник міського голови Олександр Чуприна провів організаційний комітет з підготовки та проведення 25 лютого на Театральній площі міста свята Масляної.

До складу оргкомітету ввійшли секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, підприємств, бюджетних організацій, закладів, ЗМІ.

Заслухали напрацьовані відділом культури, спорту і туризму пропозиції щодо програми святкування. Розпочати святкові заходи планується о 13.00 годин. Для містян та гостей буде організовано роботу виставки-ярмарки виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творче містечко», кулінарне шоу й майстер-клас з приготування млинців за участю фіналіста IV сезону шоу «Майстер-шеф» Дмитра Павлюкова, спортивні змагання з дартсу, армрестлінгу, пауерліфтингу. У рамках концертно-розважальної програми свою творчість подарують колективи Центру дитячої та юнацької творчості, Палацу культури і творчості, ансамбль «Свекрушеньки» (ТЦСО «Калина»). О 16.00 планується виступ гостей свята – кавер-гурту «Бен Джойс».

Члени оргкомітету опрацювали план заходів із підготовки та проведення Масляної, обговорили організаційні питання, обов’язки відповідальних осіб. За результатами засідання погодили Програму культурно-мистецьких заходів.