У малій залі виконкому відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення Дня Перемоги під головуванням заступника міського голови Н.Д.Угнічевої. Участь у заході взяли секретар Комсомольської міської ради Полтавської області С.О.Калашнік, директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк, начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська із працівниками свого відділу, начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан, головний спеціаліст відділу освіти П.І.Хохуля, начальник відділу захисту прав споживачів розвитку споживчого ринку С.О.Золотова, керівники ветеранських організацій, помічник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» С.С.Дорота, представники КП «Комсомольський Палац культури і творчості», правоохоронних органів, ДАІ, ЗМІ.

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська ознайомила учасників засідання із планом заходів із підготовки та проведення культурно-масових заходів, приурочених до 69-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, планом культурно-мистецьких заходів, присвячених відзначенню Дню Перемоги.

Члени оргкомітету обговорили заплановані заходи, узгодили план дій, вирішили ряд організаційних питань щодо проведення урочистостей із відзначення Дня Перемоги.