Будівництво офісного приміщення на території мікрорайону Піддубне.

Комітет мікрорайону «Тріада-21» ініціював будівництво офісного приміщення на території мікрорайону Піддубне. В приміщенні планується організовати роботу аптеки, філіалу банка «Фінанси і кредит», кімнати дільничого міліціонера, паспортистки. Також передбачено кабінет для роботи комітету та велика зала для зустрічі з мешканцями мікрорайону. В підвальному приміщення планується розташувати ігровой зал з настольним тенісом і більярдом.  Роботи проводяться і в зимовий період. Нова технологія будівництва дозволяє це робити. Каркас будівлі вже готовий і закінчуються зовнішні роботи по обшивці корпусу. Будівельні роботи планується закінчити до кінця першого півріччя нинішнього року.

Будівництво проводиться за кошти Благодійного фонду «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

Голова комітету ОСН «Тріада-21» Любов Козел