22 та 23 квітня 2014 року на спортивному комплексі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 пройшов обласний фінал комплексних спортивних змагань, що поводяться під патронатом Національного Олімпійського комітету, «Олімпійське лелеченя».

У фінальних змаганнях взяли участь команди, що стали переможцями зональних першостей у містах обласного підпорядкування та районів Полтавської області.

У запеклій, дійсно спортивній боротьбі було визначено переможців та призерів змагань.

Перше місце та право представляти Полтавщину на Всеукраїнському фіналі «Олімпійське лелеченя» виборола команда НВК ім. Л.І.Бугаєвської

м. Комсомольська.

Наші юні земляки вже вкотре довели, що Комсомольськ найкрасивіший і найспортивніший у Полтавській області.

Вітаємо переможців змагань і бажаємо успіхів у фінальних Всеукраїнських змаганнях!

Відділ фізичної культури і спорту