У рамках реалізації міської «Програми розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську на період до 2016 року» відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області оголошується проведення вікторини «Знайомимося з Республікою Латвією» (розпорядження міського голови від 15.09.15 р. № 367-р) .

Умови проведення вікторини «Знайомимося з Республікою Латвією»

1. Вікторина проводиться з 21.09.2015 по 20.10.2015 року.

2. У вікторині бере участь молодь віком від 10 до 18 років, що навчається у загальноосвітніх та професійних навчальних закладах Комсомольська.

3. Перелік питань щодо знань з історії, географії, економіки та культури Республіки Латвії, затверджує журі вікторини.

4. Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховується їх повнота, наявність власного міркування, енциклопедичних джерел, матеріалів з Інтернету та власних поробок.

5. Відповіді оформляються у вигляді рефератів в окремій папці. Реферат повинен мати естетичний вигляд, написаний українською мовою, об’ємом не більше 20 друкованих сторінок формату А-4, шрифт 14.

6. Титульна сторінка повинна мати відомості про учасника: назва вікторини, прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, навчальний заклад, повна поштова адреса, e-mail, телефон/факс.

7. Реферати слід подати у відділ у справах сім’ї та молоді, кабінет 224 міськвиконкому з 8 до 17 годин (окрім суботи та неділі). Для тих учасників, хто надсилатиме поштою, роботи надсилати за адресою: 39800. Полтавська область, м. Комсомольськ, вул. Миру 24, каб. 224. Реферати приймаються до розгляду до 20 жовтня 2015 року.

8. Підведення підсумків вікторини відбудеться 21 жовтня 2015 року в малій залі виконкому.

9. Переможці будуть нагороджені спеціальними сертифікатами та пам’ятними подарунками.

ПИТАННЯ ДО МІСЬКОЇ ВІКТОРИНИ
«Знайомимося із Республікою Латвією»

1. Географічне положення Республіки Латвія. З якими державами вона має спільні межі?

2. Назвіть столицю Республіки Латвія. Що Ви знаєте про це місто?

3. Що зображено на гербі Республіки Латвія?

4. Що зображено на Державному прапорі Республіки Латвія?

5. Що вам відомо про економічний потенціал Республіки Латвія?
Які галузі промисловості найбільш розвинуті в цій країні?

6. Що Вам відомо про співпрацю підприємств нашого міста та Полтавського регіону з партнерами з Республіки Латвія?

7. Які Національні свята Республіки Латвія Вам відомі?

8. В якому році встановлені дипломатичні зв’язки між Україною та Республіки Латвія? Як вони розвиваються? Що Вам відомо про рівень торгово-економічного співробітництва між нашими країнами?

9. Що ви знаєте про культуру та традиції Республіки Латвія? Назвіть відомих письменників, композиторів, вчених цієї країни.

10. Назвіть історичні міста Республіки Латвія. Що ви знаєте про їх історію?

11. В якому році Республіки Латвія вступила до ЄС та до НАТО?

12. Що вам відомо про економічні та політичні реформи в Республіці Латвія?