У ході брифінгу, що відбувся у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради, голова комісії з питань Бюджету участі, перший заступник міського голови Олександр Чуприна оголосив результати конкурсу «Громадський проект».

Переможцями стали (https://gplavni.pb.org.ua/projects?status=winner&range=30000%3A199000 ):

• 1 місце - проект №6 «Творчо-ігровий простір для дітей з інвалідністю» (305 голосів). Автор: Микола Федоренко. Бюджет проекту: 139 826 грн.
  • 2 місце - проект № 8 «Ігровий майданчик для діток з особливими потребами» (173 голоси). Автор: Мар\'яна Дробаха. Бюджет: 191 300 грн.
  • 3 місце - проект №4 «Обладнання кабінету початкової школи ЗОШ №2 за європейськими стандартами» (163 голоси). Автор: Інна Васильчук. Бюджет: 199 000 грн.

Олександр Чуприна повідомив, що Бюджет участі у Горішніх Плавнях започатковано вперше.

На конкурс «Громадський проект» було подано 8 проектів на загальну суму 1 333 тис. грн. У ході попереднього розгляду не допущено до голосування,  у зв’язку із невідповідністю поданої документації вимогам Положення, 2 проекти. До голосування допущено 6 громадських проектів, які відповідали усім вимогам:

1. Проект №2 - «Спортмайданчик Workout та реконструкція дитячого майданчика»;
     2. Проект №3 - «Шкільне телебачення в місті Горішні Плавні»;
     3. Проект №4 - «Обладнання кабінету початкової школи ЗОШ №2 за європейськими стандартами»;
     4. Проект №5 - «Нове обладнання в кабінети Наук про Землю та астрономії ЗОШ №2»;
     5. Проект №6 - «Творчо-ігровий простір для дітей з інвалідністю»;
     6. Проект №8 - « Ігровий майданчик для діток з особливими потребами».

Голосування за громадські проекти, які будуть реалізовуватися у 2018 році за кошти Бюджету участі, тривало з 01 по 15 листопада. У голосуванні взяли участь 636 осіб, загальна кількість відданих голосів склала 1054, оскільки згідно з Положенням кожна особа має право підтримати 5 проектів.

Голова комісії з питань Бюджету участі подякував усім учасникам конкурсу «Громадський проект» за активну громадянську позицію, привітав переможців. Відзначив, що у 2018 році Горішньоплавнівська міська рада  розпочне роботу в напрямку реалізації проектів-переможців 2017 року. Зазначив, що у 2018 році ініціативу з організації конкурсу Бюджету участі буде продовжено. Закликав представників територіальної громади до співпраці.