Перелік нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Комсомольська і може бути передано в оренду

Назва об\'єкту нерухомого майна

об\'єкту нерухомого майна

Загальна

площа

об\'єкту нерухомого майна, кв.м

об\'єкту нерухомого майна

1.

1.

Нежитлові

приміщення

м. Комсо-

мольськ

вул. Леніна, 78

Приміщення

на першому

поверсі

Оголошення виконавчого комітету Комсомольськой міської ради

про намір передати в оренду об\'єкт нерухомого майна,

щодо якого надійшла заява

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані про об\'єкт нерухомого майна,

щодо якого надійшла заява

торгівля

або надання

послуг

Орієнтовний розмір орендної плати за перший місяць оренди - 1754,39 грн., до цієї суми будуть застосовані індекси інфляції, починаючи з лютого 2013 року до місяця укладення договору оренди. Протягом терміну дії договору оренди при розрахунку орендної плати будуть щомісячно нараховуватись індекси інфляції.

В разі надання нежитлових приміщень для надання послуг або торгівлі до договору оренди буде включений додатковий обов\'язок орендаря щодо проведення реконструкції орендованих приміщень та введення їх в експлуатацію за цільовим призначенням до 31.12.2013.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкту за встановленою формою приймаються до 27.02.2013 року включно за адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к.203 у виконавчому комітеті Комсомольськой міської ради, тел. 2-28-75.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна виконавчий комітет Комсомольськой міської ради оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України « Про оренду державного та комунального майна ».