До уваги юридичних осіб!

20.06.2012 року набрав чинності Закон України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» № 4865-VI від 24.05.2012 р.
Цей Закон регулює відносини, що виникають у зв’язку з присвоєнням юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) суспільно-політичних і громадських діячів, захисників Вітчизни, воєначальників, діячів науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

Даним Законом встановлено, що юридичні особи, яким присвоєні імена (псевдоніми) суспільно-політичних і громадських діячів, захисників Вітчизни, воєначальників, діячів науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя, ювілейних та святкових дат, назви і дати історичних подій, зобов’язані забезпечити внесення відповідних змін в установчі документи та провести державну реєстрацію цих змін відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців».

Сектор державної реєстрації юридичних осіб
та фізичних осіб-підприємців
Комсомольського міськвиконкому