Перелік  нерухомого  майна, яке  перебуває  у  комунальній  власності  територіальної  громади  м. Комсомольська  і  може  бути  передано в  оренду

15.

вул. Миру, 10, корп.1

52,0

Фонд  підтримки     підприємництва
вул.  Миру, 8, к.4
2-34-78
097-495-49-61

на  першому

Миру,
10, корп.1

52,0

30.06.

тажних виробів

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди -399,92  грн., до  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з   квітня  2012 року  до  місяця укладення договору оренди. Протягом  терміну дії  договору  оренди  при  розрахунку  орендної плати  будуть  щомісячно  нараховуватись  індекси   інфляції.
Заяви  про  оренду  зазначеного об\'єкту за  встановленою формою приймаються  до  18.05.2012 року включно за  адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к.203  у   виконавчому  комітеті  Комсомольськой  міської  ради, тел. 2-28-75.
У  разі  надходження  2 і  більше заяв  на  оренду  вказаного  об\'єкту  нерухомого  майна   виконавчий  комітет  Комсомольськой  міської  ради  оголосить  конкурс на  право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини  4  ст.9  Закону  України  " Про оренду  державного та  комунального  майна" .

13.

вул. Космонав
тів,8

на першому  та  другому

Виконавчий
комітет Комсо-
мольської  міської ради
вул. Миру, 24
2-28-75

на першому  та другому

Космо-
навтів,

01.05.

тажних виробів

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди - 5796,99  грн., до  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з   квітня  2012 року  до  місяця укладення договору оренди. Протягом  терміну дії  договору  оренди  при  розрахунку  орендної плати  будуть  щомісячно  нараховуватись  індекси   інфляції.
До договору  оренди будуть включені додаткові обов\'язки орендаря щодо:  1.опорядження  фасаду приміщень  та благоустрою  прилеглої території в  строк до  01.05.2013.
2. Оформлення  орендарем  правовстановлюючих документів на землю  не пізніше 6 місяців з дня укладення  договору  оренди приміщень. До оформлення  правовстановлюючих документів на землю укласти  договір  з  Комсомольською міською радою  про  відшкодування втрат  від     недоотримання коштів за  фактичне  землекористування  не  пізніше  1  місяця  з  дня   укладення  договору  оренди приміщень .
3. Проведення  незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку, встановленому власником майна, та подання  звіту про оцінку на затвердження орендодавцю в 2013 році  не пізніше  01.07.2013.

вул. Молодіж
на, 10

1.

Комунальне   житлове ремонтно - експлуатаційне     підприємство
№ 1  39800
провулок Молодіжний, 52
3-38-73

Моло
діжна,

31.12.

Офіс
ринку

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди -  398,70 грн., до  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з   квітня  2012 року  до  місяця укладення договору оренди. Протягом  терміну дії  договору  оренди  при  розрахунку  орендної плати  будуть  щомісячно  нараховуватись  індекси   інфляції.
До  договору  оренди будуть  включені такі  додаткові обов\'язки  орендаря :  1.укласти договір  про  надання послуг  з  вивезення твердих  побутових  відходів  з  ринку  по  вул. Молодіжна  в строк  до  01.07.2012.

2. Оформити  правовстановлюючі документи на землю під ринком по вул. Молодіжна  не пізніше 6 місяців з дня укладення  договору оренди приміщень  по  вул. Молодіжна, 10. До оформлення  правовстановлюючих документів на землю укласти  договір  з  Комсомольською міською радою  про  відшкодування втрат  від     недоотримання коштів за  фактичне  землекористування  не  пізніше  1  місяця  з  дня укладення  договору оренди приміщень по  вул. Молодіжна, 10.
3.Провести  незалежну оцінку вартості об\'єкта оренди в порядку, встановленому власником майна, та подати  звіт про оцінку на затвердження орендодавцю в 2012 році  не пізніше  01.08.2012.

14.

вул. Космонав
тів,8

на першому  та  другому

Виконавчий
комітет Комсо-
мольської  міської ради
вул. Миру, 24
2-28-75

на першому  та другому

Космо-
навтів,

01.06.

тажних виробів

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди - 11908,94  грн., до  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з   квітня  2012 року  до  місяця укладення договору оренди. Протягом  терміну дії  договору  оренди  при  розрахунку  орендної плати  будуть  щомісячно  нараховуватись  індекси   інфляції.
До договору  оренди будуть включені додаткові обов\'язки орендаря щодо:   1.опорядження  фасаду приміщень  та благоустрою прилеглої території в  строк до  01.05.2013.
2. оформлення  орендарем  правовстановлюючих документів на землю  не пізніше 6 місяців з дня укладення  договору  оренди приміщень. До оформлення  правовстановлюючих документів на землю укласти  договір  з  Комсомольською міською радою  про  відшкодування втрат  від     недоотримання коштів за  фактичне  землекористування  не  пізніше  1  місяця  з  дня   укладення  договору  оренди приміщень .
3. Проведення  незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку, встановленому власником майна, та подання  звіту про оцінку на затвердження орендодавцю в 2013 році  не пізніше  01.06.2013.

16.

Миру, 8

на  першому

Фонд                   підтримки     підприємництва
вул. Миру, 8, к.4
2-34-78,
097-495-49-61

Миру,8

30.06.

Торгівля

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди - 728,52  грн., до  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з   квітня  2012 року  до  місяця укладення договору оренди. Протягом  терміну дії  договору  оренди  при  розрахунку  орендної плати  будуть  щомісячно  нараховуватись  індекси   інфляції.
У  разі  надходження  2 і  більше заяв  на  оренду  вказаного  об\'єкту  нерухомого  майна   виконавчий  комітет  Комсомольськой  міської  ради  оголосить  конкурс на  право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини  4  ст.9  Закону  України  " Про оренду  державного та  комунального  майна" .