Шановні мешканці!

Раді повідомити вам, що у нашому місті запрацювала

Єдина міська автоматизована система комунальних розрахунків!

За її допомогою створені комфортні умови для отримання сучасних інформаційних сервісів стосовно наданих комунальних послуг, їх розрахунку та оплати.

Дуже просто та зручно, не виходячи з дому або офісу, отримати свої електронні рахунки за спожиті комунальні послуги та одразу їх оплатити, достатньо відвідати сайт: hp.infocentr.pl.ua. Де у своєму «Кабінеті абонента» ви можете легко та швидко:

• дізнатись про суми нараховані до сплати за спожиті послуги, детально ознайомитися з їх розшифровкою за кожен місяць;

• сплатити одразу за всі комунальні послуги;

• передати по кожній послузі показники приладів обліку, а також відстежити їх історію.

Для цього вам лише потрібно отримати комунальний код, який присвоюється за вашою адресою, пройшовши просту процедуру реєстрації на сайті hp.infocentr.pl.ua.

Відтепер абоненту вже не потрібно відвідувати абонслужби кожного постачальника послуг, достатньо завітати до єдиного об’єднаного довідково-інформаційного центру за адресою: вул. Миру 17/33 (Довідково-інформаційна служба у м. Горішні Плавні).

Кожен городянин у єдиному центрі зможе отримати необхідну довідкову інформацію та одержати консультацію по кожному постачальнику послуг щодо:

• нарахованих сум за місяць та наявності заборгованості;

• сплачених сум за будь-який період;

• тарифів, наданих пільг та субсидій;

• індивідуальних параметрах, застосовуваних при нарахуванні;

• виписки про рух по особовому рахунку за потрібний період і т.п.;

• звірки нарахувань та платежів, за будь-який період;

• перевірки та уточнення свої облікові дані;

• довідок про склад зареєстрованих, про склад сім’ї і інших, що є у базі даних.

Начальник підрозділу Довідково-інформаційної служби у м.Горішні Плавні

Ірина Андросова