Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області за сприяння Проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС) розробляє План реалізації (на 2020–2022 роки) Стратегії розвитку міста та старостинських округів (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Плану є збір ідей проєктів, які буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проєктів місцевого розвитку на період до 2022 року.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку міста Горішні Плавні та старостинських округів осіб, представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, громадських організацій, установ та організацій усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигоди від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2020-2022 роки).

4. Проєктні ідеї повинні відповідати одному з трьох ключових завдань місцевого розвитку:

А. Розвинений експортоорієнтований бізнес

В. Комфортність, енергоефективність та екобезпека

С. Відкритий креативний простір та активна громада

5. Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території.

6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

7. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається.

8. Проєктна ідея має відповідати одному із завдань / оперативних цілей Стратегії розвитку.

9. Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше 19 грудня 2019 року.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «До плану реалізації Стратегії».

За результатами відбору кращі проєктні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть впроваджуватись протягом 2020-2022 років.

Форма ідеї проєкту ( Завантажити )