Шановні комсомольчанки!

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18.02.2014 № 51 у Полтавській області в березні-квітні 2015 року проводиться обласний конкурс «Успішна жінка Полтавщини» в рамках реалізації державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Метою заходу є підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу, підтримка та відзначення жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя області. Конкурс проводиться у 18 різних номінаціях. ( [attachment=111:51-2014.pdf] )

Просимо вас до 05 квітня 2015 року надати заявки разом із пакетами документів учасниць в різних номінаціях до відділу у справах сім’ї і молоді виконкому Комсомольської міської ради: вул. Миру, 24, каб.224, тел. 21023.

Відділ у справах сім’ї і молоді виконкому
Комсомольської міської ради