Оголошення виконавчого комітету Комсомольськой міської ради
про намір передати в оренду об\'єкти нерухомого майна

1. Балансоутримувач (назва, юридична адреса, контактний телефон) - комунальне підприємство готель «Славутич» 39800 м. Комсомольськ, вул. Миру, 15, тел. 2-29-33.
  2. Дані про об\'єкти нерухомого майна :

Найменування - Нежитлові приміщення на четвертому поверсі будівлі готелю «Славутич».
    Адреса – м. Комсомольськ, вул. Миру, 15.
    Площа приміщень – кімната № 5 площею 13,7 кв. м , кімната № 8 площею 14,1 кв. м, 2 кімнати площею по 13,9 кв. м (кімнати №№ 10,11), кімната № 19 площею 16,4 кв. м.
    Строк оренди - з 20.01.2015 до 31.12.2015 .

Мета використання приміщень – офіс або розташування громадської організації.

Орієнтовний розмір орендної плати за перший місяць оренди приміщень складає : у разі розміщення офісу - 20,76 грн. за 1 кв. м , у разі розміщення громадської організації – 8,30 грн. за 1 кв. м, помножений на площу приміщень. До цієї суми будуть застосовані індекси інфляції, починаючи з грудня 2014 року до місяця укладення договору оренди. Протягом терміну дії договору оренди при розрахунку орендної плати будуть щомісячно нараховуватись індекси інфляції.

До договору оренди будуть включені обов\'язки орендаря щодо:

1. Заміни вікон за кошти орендаря в орендованих приміщеннях не пізніше 2 місяців після укладання договору оренди за єдиним зразком, узгодженим з балансоутримувачем .
  2. Укладання окремого договору з орендодавцем про участь в спільній експлуатації будівлі, розташованої за адресою: вул. Миру, 15, не пізніше одного місяця після укладання договору оренди.

Заяви про оренду за встановленою формою на кожну кімнату окремо приймаються до 14.01.2015 включно за адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к. 203 у виконавчому комітеті Комсомольськой міської ради, тел. 2-28-75. Можлива подача декількох заяв одночасно від одного заявника.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду одного й того ж об\'єкта нерухомого майна з переліку зазначених виконавчий комітет Комсомольськой міської ради оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» .