Шановні комсомольчани!

26 жовтня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України.

Нагадаю, що потрібно зробити, щоб реалізувати своє виборче право.

У неділю, 26 жовтня, виборчі дільниці відкриються о 8-й годині ранку і працюватимуть до 20-ї години.

Для того, щоб проголосувати, необхідно взяти з собою документ, що підтверджує українське громадянство.

Отримавши два виборчі бюлетені, пройдіть у кабінку для таємного голосування. Не можна робити позначки в бюлетенях поза кабінкою.

Зверніть увагу: в одному бюлетені можна робити тільки одну позначку: у бюлетені зі списком партій -  у квадраті біля назви партії, за яку ви голосуєте, а у бюлетені  зі списком кандидатів по округу – в квадраті навпроти прізвища кандидата у депутати. Якщо в бюлетені буде більше однієї позначки, то він вважатиметься недійсним.

Якщо, заповнюючи виборчий бюлетень, ви помилилися, то можете звернутися з письмовою заявою до виборчої комісії з проханням видати новий бюлетень, в обмін на зіпсований.

Виносити бюлетень за межі дільниці заборонено.

Заповнені виборчі бюлетені виборець має власноруч опустити у виборчу скриньку.

До виборців, які за віком або станом здоров\'я не здатні пересуватися самостійно, і про це є відповідні відмітки у списку виборців, у день виборів члени виборчої комісії з переносною скринькою прийдуть додому.

Результати виборів Центральна виборча комісія має встановити не пізніше, як на п\'ятнадцятий день з дня голосування. Тобто після 10 листопада ми будемо знати, кого обрано до Верховної Ради України.

Шановні комсомольчани! Запрошую вас 26 жовтня прийти на виборчі дільниці та зробити свій вибір.

Секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік