Шановні виборці, виборча адреса яких відноситься до території Донецької та Луганської областей!

Відповідно доПостанови Центральної виборчої комісії № 1529 від 07 жовтня 2014 року «Про питання тимчасової зміни місця голосування виборцям,  виборча адреса яких відноситься до території  Донецької чи Луганської області, на період проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року» (завантажити: [attachment=93:postanova-1529.doc] ) ви зможете взяти участь у позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Для цього вам необхідно у строк до 20 жовтня 2014 року звернутися до відділу ведення державного реєстру виборців ( м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, ІІ поверх, кабінет № 201; телефон: 2-52-45).При собі необхідно мати паспорт, в якому зазначено місце реєстрації на території Донецької чи Луганської областей.Жодних інших документів не потрібно.

Відділ ведення Державного реєстру
Виборців Комсомольської міської ради