Оголошення   виконавчого  комітету  Комсомольськой  міської  ради
про  намір  передати   в оренду  об\'єкт  нерухомого майна,
щодо якого  надійшла  заява

1. Балансоутримувач  (назва, юридична адреса, контактний  телефон) -  комунальне підприємство готель «Славутич» 39800 м. Комсомольськ, вул.  Миру, 15, тел. 2-29-33.

2. Дані  про об\'єкти  нерухомого майна

Найменування -  Приміщення  на  першому поверсі

Адреса – м. Комсомольськ, вул. Набережна, 1

Площа   приміщень – 30,6 кв. м.

Строк  оренди -   з  01.09. 2014  до  31.12.2015.

Мета  використання приміщень – офіс.

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди -   699,51  грн.,  до  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з   липня  2014 року  до  місяця укладення договору оренди. Протягом  терміну дії  договору  оренди  при  розрахунку  орендної плати  будуть  щомісячно  нараховуватись  індекси   інфляції.

До  договору  оренди будуть  включені  додаткові  обов\'язки орендаря  щодо:

1.Проведення ремонту  орендованих  приміщень  для використання  їх  за  призначенням  в строк  до  31.12.2014.

2. Заміни вікон за  кошти  орендаря    в  орендованих  приміщеннях  не  пізніше  2 місяців  після укладання  договору оренди  за  єдиним  зразком,  узгодженим  з   балансоутримувачем .

3.Укладання окремого  договору  з орендодавцем про  участь в спільній  експлуатації  будівлі  розташованої  за адресою :  вул. Набережна,1, не  пізніше  одного місяця  після укладання  договору оренди.

4. Відшкодування  орендодавцю   повної  вартості   робіт  з проведення незалежної  оцінки вартості об\'єкта оренди не  пізніше  2  місяців  після  виставлення орендодавцем  рахунка  про   відшкодування.

Заяви  про  оренду  зазначеного об\'єкту за  встановленою формою приймаються  до  20.08.2014 року включно за  адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к.203  у   виконавчому  комітеті  Комсомольськой  міської  ради  Полтавської області , тел. 2-28-75.

У  разі  надходження  2 і  більше заяв  на  оренду  вказаного  об\'єкту  нерухомого  майна   виконавчий  комітет  Комсомольськой  міської  ради  оголосить  конкурс на  право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини  4 ст.9  Закону  України  « Про оренду  державного та  комунального  майна ».