Оголошення   виконавчого  комітету  Комсомольськой  міської  ради

Полтавської  області  про  намір  передати   в оренду  об\'єкт  нерухомого

майна

1. Балансоутримувач  ( назва, юридична адреса, контактний  телефон ) -  виконавчий комітет Комсомольської міської ради  Полтавської області, 39800 м. Комсомольськ, вул.  Миру, 24, тел. 2-28-75.

2. Дані  про об\'єкт  нерухомого майна :

Найменування -  частина   комплексу  будівель та споруд в межах території  колишньої Низянської  школи  загальною  площею  469,7 кв.м.

Адреса – м. Комсомольськ, вул. Чекаліна, 11.

Строк  оренди -  з  14.07.2014  до  30.06.2015 .

Мета  використання приміщень –  офіс .

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди – 1493,05 грн., до  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з   червня 2014 року  до  місяця укладення договору оренди. Протягом  терміну дії  договору  оренди  при  розрахунку  орендної плати  будуть  щомісячно  нараховуватись  індекси   інфляції.

До  договору  оренди будуть  включені  додаткові обов\'язки орендаря  щодо :

1. Оформлення  орендарем  правовстановлюючих документів на  відповідну

земельну ділянку  не пізніше 6 місяців з дня укладення  договору  оренди

нерухомого  майна. До оформлення  правовстановлюючих документів на

відповідну земельну ділянку – укладання орендарем  договору  з

Комсомольською міською  радою   Полтавської  області   про  відшкодування

втрат  від  недоотримання коштів  за  фактичне  землекористування  не

пізніше 1 місяця  з  дня   укладення  договору  оренди  нерухомого  майна .

2. Розробки орендарем  проекту реконструкції, який  передбачає збереження

зелених насаджень на  відповідній  земельній ділянці.

3. проведення  незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку,

встановленому власником майна, та подання  звіту про оцінку на

затвердження орендодавцю   не пізніше  01.09.2014.

Заяви  про  оренду за  встановленою формою  приймаються  до  10.07.2014  включно за  адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к.203  у   виконавчому  комітеті  Комсомольськой  міської  ради  Полтавської  області , тел. 2-28-75.

У  разі  надходження  2 і  більше заяв  на  оренду зазначеного   нерухомого  майна  виконавчий  комітет  Комсомольськой  міської  ради  Полтавської області оголосить  конкурс на  право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини  4  ст.9  Закону  України   «Про оренду  державного та  комунального  майна» .