Відповідно до рішення виконавчого комітету № 294 «Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації» від 04.03.2014р.у Комсомольську відведено місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації при підготовці до позачергових виборів Президента України,  а саме:

стенди: вул. Миру  в районі ЗОШ №1 (біля автобусної зупинки); вул. Миру в районі магазину «Торговий центр»; вул. Гірників в районі магазину «Центральний»; вул. Гірників в районі колишнього комбінату побуту «Кристал» (біля автобусної зупинки); вул. Молодіжна в районі        господарчого магазину; вул. Леніна в районі банку «Фінанси та Кредит»; вул. Леніна в районі кафе-бару «Міні-Люкс»; вул. Добровольського в районі гімназії ім. В.О.Нижниченка; вул. Горького м-ну Піддубне в        районі магазину; перехрестя вулиць Дніпровської та Горького м-ну        Піддубне; вул.Леніна, 37 в районі супермаркету «АТБ»; м-н Золотнишине в районі магазину.