1. Балансоутримувач  ( назва, юридична адреса, контактний  телефон ) -  виконавчий комітет Комсомольської міської ради, 39800 м. Комсомольськ,

вул.  Миру, 24, тел. 2-28-75.

2. Дані  про об\'єкт  нерухомого майна :

Найменування -  комплекс  будівель та споруд в межах території  колишньої    Низянської  школи.

Адреса – м. Комсомольськ, вул. Чекаліна, 11.

Строк  оренди -  з  01.10.2013  до  30.09.2014 з можливістю подальшого продовження.

Мета  використання приміщень – вільне призначення (крім виробництва) .

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди – 1694,78 грн., до  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з   серпня 2013 року  до  місяця укладення договору оренди. Протягом  терміну дії  договору  оренди  при  розрахунку  орендної плати  будуть  щомісячно  нараховуватись  індекси   інфляції.

До  договору  оренди будуть  включені  обов\'язки орендаря  щодо :

1. Оформлення  орендарем  правовстановлюючих документів на  відповідну    земельну ділянку  не пізніше 6 місяців з дня укладення  договору  оренди    нерухомого  майна. До оформлення  правовстановлюючих документів на відповідну земельну ділянку – укладання орендарем  договору  з     Комсомольською  міською  радою  про  відшкодування втрат  від недоотримання коштів  за  фактичне  землекористування  не   пізніше 1 місяця  з  дня   укладення  договору  оренди  нерухомого  майна .

2. Розробки орендарем  проекту реконструкції, який  передбачає збереження     зелених насаджень на  відповідній  земельній ділянці.

Заяви  про  оренду за  встановленою формою  приймаються  до  18.09.2013  включно за  адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к.203  у   виконавчому  комітеті  Комсомольськой  міської  ради, тел. 2-28-75.

У  разі  надходження  2 і  більше заяв  на  оренду зазначеного   нерухомого  майна  виконавчий  комітет  Комсомольськой  міської  ради  оголосить  конкурс на  право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини  4  ст.9  Закону  України   «Про оренду  державного та  комунального  майна» .