Шановні комсомольчани!

Нещодавно було оголошено всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля». Традиційно й місто Комсомольськ щовесни наводить лад у своєму домі напередодні Великодніх свят і Дня міста.

Я звертаюся з проханням до кожного комсомольчанина взяти активну участь у прибиранні околиць, благоустрої, озелененні і квітковому оформленні вулиць та дворів рідного міста. Приведемо до ладу нашу домівку, зберемося разом і спільними зусиллями зробимо її чистішою й охайнішою. Давайте своєю турботою про рідний край подамо приклад молодому поколінню, як треба дбати про місто, любити і берегти його.

Хочу, щоб дбайливе ставлення до довкілля стало повсякденною нормою нашого життя. Тож тільки спільною працею ми зробимо місто ще кращим і привабливішим, збережемо традицію весняної толоки наводити лад у рідному домі!

Міський голова С.А.Супрун