Виконавчого комітету Комсомольської міської ради
про оголошення некомерційного конкурсу на право укладення договору орендикомунального майна

Назва об\'єкта та місцезнаходження: частина будівлі профілакторію (терапевтичний корпус) площею 1419,7 кв. м, розташованого за адресою : вул. Набережна, 1.

Основні умови конкурсу:

1. Мета використання приміщення - офіс.

2. Розробка проекту реконструкції орендованої частини будівлі з облаштуванням конференц - залу в строк до 01.10.2008 року.

3. Здійснення реконструкції орендованої частини будівлі для використання її за призначенням в строк до 01.04.2009 року. та введення об\'єкта в експлуатацію.

4. Укладення договору оренди частини будівлі на 35 місяців без права викупу об\'єкту оренди з продовженням терміну його дії при виконанні умов договору але не більше ніж на 1 рік .

5. Після закінчення строку дії договору оренди будівлі або при достроковому його розірванні - безоплатна передача орендарем в комунальну власність територіальної громади м. Комсомольська всіх проведених в орендованій будівлі перебудов і поліпшень , які неможливо відокремити від орендованого майна без заподіяння йому шкоди.

6. Благоустрій прилеглої території.

7. Проведення переможцем конкурсу незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку, встановленому власником майна, та подання звіту про оцінку на затвердження орендодавцю не пізніше 2 місяців з моменту укладення договору оренди .

8. Нарахування орендної плати здійснюється згідно з діючою Методикою. Заяви на конкурс приймаються до 20.06.2008 включно в каб. 203 міськвиконкому. До заяви необхідно додати:

1. копію свідоцтва про реєстрацію СПД;
    2. копію паспорта (для фізичних осіб) ;
    3. копію статуту (для юридичних осіб);
    4. копія балансу або звіту СПД про сплату єдиного податку або
      інших документів, які підтверджують відомості про
      платоспроможність учасника конкурсу
    5. техніко-економічне обгрунтування використання орендованого приміщення;
    6. ескізну пропозицію по реконструкції будівлі.

Конкурс буде проведено 23 червня 2008 року за адресою: вул.Миру, 24, каб.313.
      За більш детальною інформацією звертатися в каб.203 або зателефонувати 2-28-75.