ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності, що підлягає приватизації та для визначення фактичних часток у спільному майні

Назва об’єкта:
1. Нежитлове підвальне приміщення площею 286,9 м2 за адресою: м. Комсомольськ, вул. Леніна, 54, балансоутримувач – комунальне житлово-експлуатаційне підприємство № 4.
Спосіб приватизації: викуп з поліпшеннями.
2. Нежитлове приміщення площею 82,5 м2, балансоутримувач – міський відділ культури і туризму виконкому Комсомольської міської ради.
Визначення фактичних часток у спільному майні.
Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

• заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу. При цьому, якщо учасник конкурсу не менш як тричі брав участь у конкурсах щодо відбору експертів, то він може подати до комісії замість нотаріально засвідченої копії статуту офіційного листа про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;
  • копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;
  • копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • бізнес-програму учасника конкурсу ;
  • один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються у запечатаному конверті. Пропозиції щодо терміну виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.
Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 7 календарних днів.
Документи до комісії приймаються до 12 години 25 травня 2010 року за адресою: 39800, Полтавська обл., м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к. 217, тел.(05348) 2-28-75.
Конкурс відбудеться 25 травня 2010 року о 15-00 за адресою: 39800 Полтавська обл., м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к. 203 (Відділ управління ресурсами територіальної громади виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської обл).

Начальник відділу управління ресурсами територіальної громади                     С. В. Панова
Волокита 22875