Виконавчого комітету Комсомольської міської ради

про оголошення комерційного конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна

Назва об\'єкта та  місцезнаходження: нежитлові  приміщення загальною площею 123 кв. м, розташовані  за  адресою : вул.  Миру, 22 .

Основні умови конкурсу:

1. Мета  використання  приміщень -  надання послуг або розміщення офісу.

2. Найбільший розмір запропонованої орендної плати у порівнянні зі стартовим розміром орендної плати, який становить 1732,02 грн. без ПДВ  на місяць.

3. Нарахування  орендної плати  здійснюється  відповідно до  діючої  Методики  із щомісячним застосуванням індексу інфляції. Розмір базової орендної плати визначається виходячи з розміру  орендної плати, запропонованої  переможцем конкурсу, скоригованої  на індекси інфляції, починаючи  з липня  2009 року до  місяця укладення договору оренди.

4. Укладення договору  оренди приміщень  на  строк з 14.08.2009 до 01.07.2012 .

5. Оформлення переможцем конкурсу   правовстановлюючих документів на землю  не пізніше 6 місяців з дня укладення  договору  оренди приміщень. На період оформлення правовстановлюючих документів на землю - укладення переможцем конкурсу  договору  з  міською радою  про  відшкодування втрат  від недоотримання коштів за  фактичне  землекористування не пізніше 1 місяця з моменту укладення договору оренди приміщень.

6. Проведення переможцем конкурсу незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку, встановленому власником майна, та подання  звіту про оцінку на затвердження орендодавцю у 2012 році  не пізніше  01.04.2012.

7. Розробка  проекту реконструкції орендованих  приміщень та отримання дозволу на виконання будівельних робіт  у  строк до 01.08.2010.

8. Здійснення реконструкції орендованих  приміщень для  використання   за  призначенням та введення їх в експлуатацію у строк до 01.08.2011.

9. Виконання реконструкції фасаду приміщень  та благоустрою прилеглої території згідно з поданою ескізною пропозицією у строк до  01.04.2011.

10. Оплата переможцем конкурсу орендодавцю  авансу в розмірі 3 запропонованих переможцем  сум  місячної  орендної плати  у строк до 13.08.2009. Внесений аванс підлягає зарахуванню в рахунок  плати за  2009 рік.

11. Забезпечення  орендарем можливості цілодобового доступу до інженерних  мереж   водопостачання , каналізації та зв\'язку  для їх обслуговування. Забезпечення орендарем можливості  термінового доступу до вказаних мереж при виникненні аварійних ситуацій.

Заяви  на конкурс приймаються до  05.08.2009 включно в каб. 203 міськвиконкому.

До заяви необхідно додати:

копію свідоцтва про реєстрацію СПД;

-    копію паспорта  (для фізичних осіб) ;

копію статуту (для юридичних осіб);

-    копія  балансу  або звіту СПД про сплату  єдиного податку або

інших  документів, які підтверджують відомості про

платоспроможність учасника конкурсу ;

техніко-економічне обгрунтування використання орендованого  приміщення;

ескізну  пропозицію  по реконструкції приміщень, фасаду  та благоустрою прилеглої території.

Конкурс буде проведено  06  серпня 2009  року  за адресою: вул. Миру, 24, каб.313.

За більш детальною інформацією звертатися в каб.203 або  зателефонувати  2-28-75.