Напередодні Дня працівника освіти України у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. Гоголя урочисто вручили офіційні нагороди від Національного центру Малої академії наук України переможцям ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та науково-педагогічним працівникам Полтавського територіального відділення МАН України, які підготували цьогорічних переможців і фіналістів інтелектуальних змагань.
На урочистій церемонії нагородження диплом І ступеня отримав Наумов Нікіта, випускник ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1, диплом ІІІ ступеня - Кравченко Єлизавета, учениця 11 класу СЗОШ І–ІІІ ступенів №  4. За підготовку переможців подяки Полтавської обласної ради отримали наукові керівники Найдьон Наталія Василівна, учитель математики та інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Заводовська Юлія Миколаївна, учитель біології СЗОШ І–ІІІ ступенів № 4.
За вагому підтримку діяльності Полтавської обласної малої академії наук і особистий внесок у справу розвитку талановитих дітей та молоді Полтавщини подяки Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України  отримали Тягай Наталія Анатоліївна, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Роман Олександр Анатолійович, учитель інформатики і робототехніки ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Безперстова Людмила Сергіївна, учитель фізики та математики ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка.