Шановні керівники підприємств, організацій та громадських об’єднань! Шановні жінки міста!

Відповідно до розпорядження голови Полтавської ОДА від 18.02.2014 року за № 51 щорічно проводиться обласний конкурс «Успішна жінка Полтавщини» у 18 номінаціях. Жінки м. Горішні Плавні, які працюють у різних сферах громадського життя, щороку є лауреатами та переможцями цього конкурсу в різних номінаціях.

Конкурс має 3 етапи та спрямований на підвищення суспільно-політичної активності жінок та їх соціального статусу.

У 2017 році етапи конкурсу:

- І та ІІ етапи – до 1 квітня подати заявку та відповідний пакет документів у відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому Горішньоплавнівської міської ради (каб. 224, вул. Миру, 24);

- ІІІ етап – до 10 квітня заявки та документи учасниць будуть подані до Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Запрошуємо шановних жінок взяти участь в обласному конкурсі «Успішна жінка Полтавщини».

Положення про обласний конкурс «Успішна жінка Полтавщини» та бланки відповідних анкет для заповнення розміщені на сайті Полтавської облдержадміністрації: http://www.adm-pl.gov.ua/sites/default/files/51-2014.pdf

Контактний телефон: 2-10-23, відділ у справах сім’ї та молоді.