За підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації комунальною установою «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради спільно з Полтавською обласною організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє України» з 30 березня по 10 травня 2015 року проводиться обласний фотоконкурс «Мить сімейного щастя».

Метою конкурсу є підвищення престижу сім’ї, пропаганда сімейних цінностей у суспільстві, популяризація рівності соціального статусу жінки і чоловіка, виховання поваги до родинних традицій та звичаїв.

Конкурсні роботи приймаються з 30 березня до 20 квітня 2015 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови фотоконкурсу додаються. ( [attachment=114:fotokonkurs.doc] )