23.01.2014 комсомольчани - міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови, депутат Полтавської обласної ради Ю.М.Муха, депутати облради А.М.Трефілов, І.М.Бобков - взяли участь у Полтаві у другому пленарному засіданні XX сесії обласної ради шостого скликання.

На засіданні були присутні голова облдержадміністрації, депутат обласної ради О.В.Удовіченко, перший заступник голови обласної ради В.В.Онищенко, заступники голови облдержадміністрації, народний депутат України С.В.Гордієнко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації і обласної ради, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови райдержадміністрацій, керівники підприємств, установ і організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники профспілок, громадських організацій, засобів масової інформації. Засідання вів голова облради І.М.Момот.

У ході роботи розглянуто ряд важливих питань, затверджено обласний бюджет на 2014 рік, Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2014 рік.