26 вересня 2015 р. в м. Комсомольську на спортивних майданчиках пройшли змагання серед ветеранів фізичної культури і спорту Полтавщини «Спорт для всіх – радість життя».

В обласній Спартакіади взяло участь 4 команди.

До програми Спартакіади включені такі види спорту: волейбол (жінки,чоловіки), міні-футбол, настільний теніс.

Склад команд: н/теніс – чоловіки 2 чол. і 2 жінки, волейбол – чоловіки – 8чол, жінки - 8 чол., міні-футбол чоловіки 8 чол.(4+1 та 3 запасних).

Усього в змаганнях взяли участь 72 учасники.

Змагання проводилися згідно з діючими правилами з видів спорту.

І місце виборола команда – м. Комсомольська,
ІІ місце посіла команда – м. Миргорода,
ІІІ місце виборола команда – м. Кременчука.

Команда-переможець Спартакіади була нагороджена кубком, медалями та грамотами. А гравці команди грамотами та медалями Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Відділ фізичної культури та спорту висловлює подяку директорам спортивних шкіл за надання спортивних споруд для якісного проведення Спартакіади.

Відділ фізичної культури та спорту