23.01.2014 представники міської влади Комсомольська взяли участь у селекторній нараді, що було проведено заступником голови ПОДА О.Ковалем у Полтаві. У селекторному режимі працювали секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, начальник управління Державної казначейської служби України в м. Комсомольську В.І.Забело, заступник начальник управління Державної казначейської служби України в м. Комсомольську О.В.Горбенко, начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна, начальник управління праці та соціального захисту населення С.П.Чернявська, заступник директора територіального центру (соціального обслуговування) «Калина» В.О.Скрипник, керівники причетних структурних підрозділів ОДА та відповідних структурних підрозділів РДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, заступники голів РДА, заступники голів виконкомів райрад у містах Полтава та Кременчук, заступниками міських голів мм. Лубни, Миргород.

Йшлося про забезпечення виплати всіх видів державних соціальних допомог, безперебійної роботи установ системи соціального захисту в зимовий період, врахування в районних бюджетах на 2014 рік видатків на соціальний захист. Також проаналізовано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Дано відповідні доручення.