Міський голова Дмитро Биков відвідав невеликий об’єкт благоустрою міжбудинкового проїзду по проспекту Героїв Дніпра між будинками 49 і 63.

На численні звернення мешканців навколишніх будинків виконано облаштування пішохідної доріжки у місці великого скупчення води через відсутність зливової каналізації. Укладення доріжки виконано тротуарною плиткою «Золотий мандарин квадра».

Міський голова висловив вдячність депутатам Горішньоплавнівської міської ради – Олександру Штейці та Віктору Д’яченку – які представляють інтереси жителів п’ятого мікрорайону й за співпраці яких виконано облаштування цього невеликого, але такого необхідного для містян тротуару. «Це хороший приклад, коли депутати спільними зусиллями можуть вирішувати питання, життєвоважливі для їх виборців», – зазначив Дмитро Биков.