У зв\'язку зі змінами температури повітря в місті з’являється щорічна небезпека для громадян у вигляді величезних бурульок. Особливо небезпечні заледеніння на багатоповерхівках, оскільки візуально їх не завжди можна помітити. Смертельну травму можна отримати в будь-яку секунду. У зв\'язку з цим рятувальники звертаються до комсомольчан з проханням обережно ходити поблизу під\'їздів багатоповерхових будинків та біля входів в торгові майданчики або магазини.

Щоб не отримати травму від падіння бурульок, рятувальники нагадують основні правила безпеки:

• при ходьбі уздовж будівель йдіть на безпечній відстані від стін (не ближче 5-10 метрів);
  • не стійте під карнизами будинків, на яких можуть утворитися або утворилися бурульки;
  • проходячи потенційно небезпечні місця, переконайтеся у відсутності загрози падіння бурульок.

Департамент житлово-комунального господарства звертається до керівників і власників житлових та адміністративних будинків з проханням провести очищення дахів і карнизів від снігу і бурульок. Якщо ж такої можливості немає, обмежте доступ громадян до цих небезпечних ділянок.