Дорогі комсомольчани! Шановні гості міста!

Від щирого серця радий привітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають людські душі - Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!

З глибини віків і донині вони наповнюють нас особливим душевним піднесенням, даруючи відчуття оновлення, приємних несподіванок,  зміцнюючи віру в здійснення всіх сокровенних мрій і бажань.

Рік, що завершується збагатив нашу комсомольчанську громаду новим досвідом і дав можливість не лише вистояти, а й створити умови для подальшого розвитку. Я гордий з того, що вас, дорогі мої земляки, не полишає благородне прагнення змінити життя в нашому спільному домі на краще та пишаюся, що ми згуртовані у цій важливій справі. Адже здобутки міста, його славу і авторитет творите ви у щоденній копіткій праці. Я вірю, що завдячуючи вашим натрудженим рукам, інтелекту і безмежній любові до рідного міста, Комсомольськ і надалі буде впевнено  рухатися вперед.

Впевнений, що і в наступному році спільні зусилля влади і городян принесуть щедрі врожаї добрих справ та нових здобутків.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усі бажання, які ви зберете в новорічну ніч, якнайповніше реалізуються і збудуться вже у найближчому майбутньому. Хай ваші серця сповнюються мудрістю та любов’ю, щедрістю та доброчинністю, а прийдешнє новоріччя буде багатим на здоров’я, оптимізм, радість і щастя.

З Новим 2012 роком! З Різдвом Христовим!