У затишній залі Центру дитячої та юнацької творчості 29 грудня відбулося Новорічне свято для дітей-сиріт. Привітати дітвору завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник служби у справах дітей Лариса Василенко, секретар Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» Антоніна Кулієва.

Цікаву розважальну програму для дітей підготував педагогічний колектив ЦДЮТ. Із радістю і захопленням проходили ігри за участю Діда Мороза, Снігуроньки, Кізоньки, Гусениці, Зебри. Діти змагалися у спритності, швидкості й умілості. А в яких карнавальних костюмах вони прийшли на зустріч із Дідом Морозом!

Почесні гості привітали дітлахів з Новорічними святами, побажали успіхів у 2015 році, гарного настрою, веселих канікул школярам.

«Нехай збуваються всі ваші мрії, ростіть здоровими, щасливими. Зустрічайте кожен день посмішками, вперто навчайтесь і здобувайте нові знання. Будьте уважними й шанобливими до оточуючих, поважайте своїх близьких. Веселих вам Новорічних свят!» – сказала Надія Дмитрівна дітворі, вітаючи з Новим роком.

Гамірно й радісно пройшло вручення новорічних подарунків Діда Мороза від міського голови Сергія Супруна і Благодійного фонду «Полтавського ГЗК».

Тож Новий рік уже на порозі – дітвора з подарунками!