Першого вересня 2016 року за шкільні парти у нашому місті сіло 5110 учнів, 205 класів. До шкіл прийшов 581 першокласник.

Тож традиційно шкільну родину Горішніх Плавнів завітали привітати представники міської влади, ПрАТ «Полтавський ГЗК», керівники установ, організацій.

До СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка на урочистості з нагоди Дня знань прийшли міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, перший заступник голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Іванов. Міський голова подякував Лідії Полобок за багаторічну працю на важливому й відповідальному посту директора школи, новому директору – Ользі Сень, усьому педагогічному колективу, дітям побажав нових успіхів, спраги до знань, нових досягнень, усього найкращого й необхідного в новому навчальному році. Перший заступник голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Іванов привітав першокласників з новим етапом у житті, побажав школярам підкорення нових вершин, результативного навчального року, освоєння необхідних для майбутнього знань.

Учнівський, педагогічний та батьківський колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 вітали начальник відділу освіти Ірина Шошина, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус. У святкових промовах почесні гості побажали школярам вдалого початку нового навчального року, здобуття міцних знань, які допоможуть успішно скласти ЗНО в 11 класі й впевнено конкурувати при вступі до вузів, змістовного дозвілля, незабутніх вражень від опанування нового й незвіданого.

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 зі святом – Днем знань вітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, помічник народного депутата України К.В. Жеваго Руслан Клименко.

З побажаннями успіхів у навчанні й вагомими життєвими здобутками до вихованців СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 звернулися начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, заступник голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» з технічних питань Олександр Красуля.

Урочисту лінійку у СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської відвідали заступник міського голови Юрій Муха, директор з управління персоналом та побуту ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко.

Секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота й директор з промислової безпеки та охорони праці ПрАТ «Полтавський ГЗК» Ігор Зінченко привітали школярство ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

Урочисті й схвильовані першокласники прислухалися до побажань дорослих, відшукуючи очі й посмішки батьків, придивляючись до своїх перших вчителів. Дорослі старшокласники відчували себе господарями на шкільному подвір’ї й гордо поглядали на малюків.

Знову вересневий дзвінок зібрав шкільні родини разом! Успішного старту в новому начальному 2016-2017 навчальному році!