Назва проекту
Очікуване фінансування
500,00 грн.
Назва організації
КМГО „Молодіжний центр демократії”
Юридичний статус організації
Громадська організація
Код організації за ЄДРПОУ
Юридична адреса організації
м. Комсомольськ, вул. Гірників 15, кв. 10
Телефон, факс, ел.пошта
2 – 41 – 13,
Прізвище, ім\'я, по-батькові керівника організації
Клименко Руслан Іванович

Партнери:

Виконком Комсомольської міської ради: відділ у справах сім\'ї та молоді

Молодіжні організації: Молодіжний депутатський клуб, Парламент дітей м. Комсомольська, Дитяча рада, Президентський клуб

ЗМІ: „Телеекспрес плюс”, „Громадська думка”

Всеукраїнські організації: Європейська кампанія „Всі різні – всі рівні”

Міжнародні організації: Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні

altДосвід ГО „Молодіжний центр демократії” в реалізації проектів

З 2005 року ГО „Молодіжний центр демократії” бере активну участь у реалізації молодіжних проектів в рамках реалізації програми розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську.

Проект „Червона стрічка” реалізується в місті з 2006 року і має важливе соціальне значення у формуванні здорового способу життя серед молоді та підлітків. Проведені опитування громадян міста показали, що люди не усвідомлюють існування проблеми ВІЛ/СНІД в Україні, а батьки не готові вчити своїх дітей правилам безпечної поведінки, як профілактики зараження ВІЛ. Більшість людей не готові сприймати поруч людей, які живуть з ВІЛ, але за останній рік все більше людей в анкетуванні відповідають, що будуть продовжувати спілкування зі знайомими, або друзями, якщо навіть дізнаються що ці люди ВІЛ-інфіковані.

Мета проекту – акцентувати існування проблеми ВІЛ/СНІД в Україні. Інформувати громаду про те, що таке ВІЛ/СНІД і як себе захистити. Завдяки багаторічній співпраці ГО „Молодіжний центр демократії” з Міжнародним Альянсом ВІЛ/СНІД в Україні є можливість розповсюджувати під час вуличних акцій інформаційно-просвітницьку літературу щодо ВІЛ/СНІД.

В співпраці з відділом у справах сім\'ї та молоді проводились мітинги-реквієми пам\'яті померлих від СНІДу на площі ПКіТ, рок-марафон до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. У газеті „Телеекспрес плюс” проводились SMS-голосування. Автори найкращих SMS-повідомлень отримували призи від спонсорів