Інформація, щодо реалізації програми доступне житло у м. Комсомольськ.

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України у місті Комсомольську впроваджується механізм здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом відшкодування частини процентів за кредитами, отриманими на будівництво чи придбання житла (далі – програма доступне житло).

Основні критерії, за якими надається часткова компенсація відсотків за кредитами в межах програми будівництва доступного житла:

• строк кредитування - до 15 років з моменту укладення позичальником кредитного договору;
  • процентна ставка на момент видачі кредиту не перевищує 16 відсотків річних, з наступною компенсацією за рахунок коштів державного бюджету в розмірі 13 відсотків. Тобто фактично громадянин сплачує 3% річних за користування кредитом;
  • обов\'язковий власний внесок позичальника не перевищує 25 відсотків суми кредиту. За бажанням позичальника розмір такого внеску може бути збільшено.

У 2012 році для реалізації програми пропонуються квартири у новому будинку по вул. Першопрохідців, 5.
Вартість одного квадратного метра складає 4990 грн.

Площа квартир: однокімнатні –  44 кв. м;
двокімнатні – 60 кв. м;
двокімнатні – 65 кв. м.

Умови надання кредиту, перелік необхідних документів, орієнтовні розразрахунки.(натиснути для завантаження)

Надання кредитів у м. Комсомольськ здійснюється у відділеннях АТ «Ощадний банк України» та АБ «Укргазбанк».

Більш детальна інформація викладена в постанові Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 343 „Про затвердження Порядку здешевлення  вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов” (додається).

За консультацією та додатковою інформацією просимо звертатись:
каб. № 204 виконкому Комсомольської міської ради (вул. Миру, 24, тел. 2-17-73), центральне відділення АТ «Ощадбанк» (вул. Леніна, 54, тел. 2-56-54, 2-50-15), відділення АБ «Укргазбанк» (вул. Гірників, 33, тел. 6-14-01, 6-13-64, 6-10-08).