Інформація про результати конкурсу на заміщення вакантних посад директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради

Кременчуцького району Полтавської області

та директора Спеціалізованої загальноосвітньої  школи I-III ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської  Горішньоплавнівської міської ради

Кременчуцького району Полтавської області

Відповідно до  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання від 20.04.2021 р., наказу відділу освіти від 26.04.2021 р. №88-Н «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області та директора Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області»,  22 червня 2021 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області та директора Спеціалізованої загальноосвітньої  школи I-III ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської   Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Конкурс проводився у три етапи:

- комп’ютерне тестування;

- письмове вирішення ситуаційного завдання;

- презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

За результатами трьох етапів конкурсна комісія визнала переможцями конкурсу:

- на заміщення вакантної посади директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Тягай Наталію Анатоліївну та рекомендувала відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області призначити Тягай Наталію Анатоліївну на посаду директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області та укласти з нею строковий трудовий договір терміном на 6 років;

- на заміщення вакантної посади директора Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Тузікову Аллу Миколаївну та рекомендувала відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області призначити Тузікову Аллу Миколаївну на посаду директора Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області та укласти з нею строковий трудовий договір терміном на 6 років.