ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу на залучення приватних інвестицій у будівництво розважального комплексу на розі вулиць Набережна та Миру

Умови проведення конкурсу по залученню приватного інвестора у будівництво розважального комплексу на розі вулиць Набережна та Миру (далі - об\'єкт):

1.1.      До участі у конкурсі допускаються громадяни України та іноземних держав, юридичні особи України та іноземних держав, які подали наступний пакет документів:
- заява на участь у конкурсі;
- інвестиційна пропозиція;
а) для учасників конкурсу, які є юридичними особами:
- копії установчих документів;
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
- відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу у відповідності з вимогами Положень (стандартів) бухгалтерського обліку;
б) для учасників конкурсу, які є фізичними особами:
- копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
- свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця;
- звіт платника єдиного податку або декларацію про доходи за останній звітний період.
1.2. Переможцем конкурсу визнається учасник конкурсу, який при виконанні усіх істотних умов залучення приватних інвестицій у будівництво об\'єкта запропонував найбільшу суму інвестицій.
У разі надходження лише однієї пропозиції, яка відповідає умовам конкурсу, конкурсна комісія має право прийняти рішення про укладення інвестиційного договору з учасником конкурсу, який подав цю пропозицію.

Істотні умови залучення приватних інвестицій у будівництво гаражного боксу:

1. Здійснення будівництва об\'єкта відповідно до проекту, розробленого та затвердженого у порядку, встановленому чинним законодавством України. Проект має відповідати існуючій Концепції розвитку прибережної зони м. Комсомольська.
  2. Здійснення фінансування будівництва об\'єкта в обсязі 100 % кошторисної вартості будівництва.
  3. Здійснення інвестором:
    • технічного та авторського нагляду під час здійснення будівництва (власними силами або залученими на договірних засадах суб\'єктами господарювання);
    • контролю за відповідністю виконуваних будівельно-монтажних робіт проектній документації, державним будівельним нормам та іншим нормативним документам, вартісних показників будівництва;
    • приймання будівельно-монтажних робіт;
    • організаційних заходів та фінансування витрат, пов\'язаних з введенням в експлуатацію закінченого будівництвом об\'єкта;
    • передачі відповідним експлуатуючим організаціям зовнішніх інженерних мереж після введення об\'єкта в експлуатацію.
  4. Будівництво або розміщення на території об\'єкта громадської вбиральні.
  5. Здійснення благоустрою прилеглої території та території, розташованої між об\'єктом та р. Дніпро, з облаштуванням на останній дитячого майданчика з ігровими формами та/або атракціонами.
  6. Улаштування зовнішнього вуличного освітлення вул. Миру від
    вул. Набережна до р. Дніпро.
  7. Відновлення фонтанчика з питною водою, розташованого поруч із земельною ділянкою.
  8. Збереження права комунальної власності на земельну ділянку.
  9. Закінчення будівництва об\'єкта та введення його в експлуатацію не пізніше 01.09.2013.

Документи на конкурс приймаються до 17-00 24.10.2012 за адресою:
м. Комсомольськ, вул. Миру, 15, комунальне підприємство готель «Славутич». Довідки можна отримати за телефоном: 2-29-33, 067-466-93-17.
Конкурс буде проведено 29.10.2012 о 15-00 за адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 15, комунальне підприємство готель «Славутич».