Перелік  нерухомого  майна, яке  перебуває  у  комунальній  власності  територіальної  громади  м. Комсомольська  і  може  бути  передано в  оренду

Назва об\'єкта нерухомого  майна

об\'єкта нерухомого  майна

Загальна

площа

об\'єкта нерухомого  майна, кв. м

об\'єкта нерухомого  майна

1.

5.

Нежитлове

приміщення

м. Комсо-

мольськ

вул. Миру,15

Приміщення

площею

10,5 кв. м

Нежитлове

приміщення

на  першому

поверсі

Без  права

приватизації

Оголошення виконавчого комітету Комсомольськой міської  ради  Полтавської  області  про  намір  передати   в оренду  об\'єкт  нерухомого майна, щодо якого  надійшла  заява

Балансо-

утримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані  про об\'єкт  нерухомого майна,

щодо якого  надійшла  заява

без вибухонебезпеч

них та отруйних

речовин

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди -   144,17  грн.  До  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з   лютого  2014 року  до  місяця укладення договору оренди. Протягом  терміну дії  договору  оренди  при  розрахунку  орендної плати  будуть  щомісячно  нараховуватись  індекси   інфляції.

Заяви  про  оренду  зазначеного об\'єкта за  встановленою формою приймаються  до  12.03.2014  включно за  адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к.203  у   виконавчому  комітеті  Комсомольськой  міської  ради, тел. 2-28-75.

У  разі  надходження  2 і  більше заяв  на  оренду  зазначеного  об\'єкта  нерухомого  майна   виконавчий  комітет  Комсомольськой  міської  ради  оголосить  конкурс на  право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини  4  ст.9  Закону  України   «Про оренду  державного та  комунального  майна» .