Звіт відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку виконавчого комітету Комсомольської міської ради у Полтавській області за 2013 рік.

Керуючись  п. 3 ст. 5  Закону України  „ Про основні засади державного нагляду  (контролю) у сфері господарської діяльності ”   повідомляємо,  що за 2013 рік відділом проведено 136 перевірок суб’єктів господарювання  щодо дотримання ними вимог чинного законодавства. Кількість планових перевірок – 94; позапланових перевірок – 42. В ході проведення перевірок порушення вимог законодавства виявлено в 86 суб’єктах  господарювання, складено  85 протоколів про адміністративні правопорушення,  з них :  за   ст. 155 КУпАП  - 62 ; ст. 159  КУпАП –  23.  Сума адміністративних стягнень склала 10916  гривень.